Reklama

Zhlédnuto na sítích – 10 tipů na zajímavé články a rozhovory

Zhlédnuto na sítích – 10 tipů na zajímavé články a rozhovory

Piju odpolední kafe a snažím se konečně přepnout z klientova projektu k psaní dnešního článku (který měl mimochodem vyjít už včera). 

Leden je vážně nějak zběsilý. Přijde mi, že jsme si včera teprve připíjeli vychlazeným „šáněm“ a najednou je tu polovina měsíce a já se topím v práci s pocitem, že nevím, kde mi hlava stojí. Úkoly střídavě plním a občas přesouvám na další den, zachraňuju největší hořáky, přeskakuju mezi projekty.

Nic nestíhám. Jedinou útěchou je mi fakt, že svoji práci miluju a každé další zadání mě posouvá o zase o kousek dál :-). 

Dost stěžování. Na to je život příliš krátký :-).

No a únor snad bude o krapet klidnější :-).

Dnes pro vás mám pár perliček ze světa marketingu a celkově lifestylu, které mě v poslední době zaujaly na sítích a v online médiích. Tak jdeme na to :-). 

Pokud vás tato rubrika zajímá, mrkněte taky na předchozí díl. Dejte mi vědět do komentářů, co zaujalo vás v poslední době? Moc ráda si přečtu nebo poslechnu další zajímavosti z onlinu i offlinu

Vaše V♥

Reklama
Veronika
Blogerka. Kávoholička. Cestovatelka. Diářová maniačka. Milovnice všeho krásného. Spolumajitelka zlobivého kocoura. Odbornice a věčná badatelka v oblasti potravin a výživy (nutrimagazin.cz). Tvrdohlavá býčice. Perfekcionistka. Jo a taky občas trochu stresařka a nervóza, co potřebuje mít všechno hned. Vysnila si, že bude žít život podle svých představ a strašně si přeje, aby jí to vyšlo. Věří, že pokud člověk opravdu chce něčeho dosáhnout, zaměří na to veškerou svou pozornost a je ochotný udělat krok do neznáma, MUSÍ to prostě vyjít. ... a proto sekla se všemi jistotami a maká na tom! Budete mi držet palce a sledovat můj příběh :-)?