Reklama

Oblíbenci leden a únor

Oblíbenci leden a únor

Březen je tu. A víte, co to znamená, že jo? Konečně se blíží se jaro :-)!

Nevím, jak vás, ale mě to „šedivo“ v poslední době opravdu hodně zmáhá.

V dnešním článku bych se s vámi chtěla po delší době (a snad už pravidelně) podělit o své oblíbence za poslední dva měsíce. Věci, které mi ten únor dělaly přece jenom trochu hezčí :-).

Rozhodně nejsem materialista (postupný vývoj) a všechny nákupy vždycky pečlivě zvažuju (ty finančně náročnější klidně i několik měsíců). Obecně nemám moc věcí, ale o to pečlivěji je zpravidla vybírám. Tak jdeme na ty, které jsem si do sbírky pořídila v lednu a v únoru :-).

Konvice na čaj (Ikea)

Možná trochu netradiční oblíbenec, ale patří sem na 100 %. Čaj je asi jedna z mála věcí, které si na chladném počasí opravdu užívám. Hodně času pracuju z domu, proto hned ráno uvařím celou várku s oblíbeným sypaným čajem a během čaj dne střídám s obyčejnou vodou. Musím říct, že mi tato věcička hodně pomáhá s dodržováním pitného režimu.

Crazy svetr

Už poměrně dlouho tíhnu v oblékání k jednoduchosti a hodně si užívám kvalitní materiály. V mém šatníku obecně převažuje černá, bílá a béžová. Ale znáte to, občas je potřeba narušit řád a porušit pravidla :-D.

A tomuhle svetru se vážně povedlo. Je to zkrátka úlet. Chodila jsem kolem něj v obchodě tak dlouho, dokud ho nezlevnili. A tak jsem si ten svetr, o kterém jsem od první chvíle tvrdila, že je „tak ošklivý, až je úplně boží“ nakonec koupila :-). Máte to taky někdy tak?

crazy svetr

Houževnatost — Síla vytrvalosti a vášně

Must-have kniha pro všechny, kteří mají rádi osobní rozvoj a snaží se na sobě pracovat. Bible úspěchu, která jde hodně dopodrobna. Dává na frak tvrzením, že za úspěchem těch nejlepších stojí jenom talent nebo inteligence. A naopak zdůrazňuje, že mnohem důležitější je dlouhodobá vášeň, odhodlání a vytrvalost.

Po delší době kniha, která mě opravdu zaujala a na to, že patří spíše ke vzdělávacím literatuře, se čte opravdu skvěle. Foto nemám, protože ji mám ve čtečce, ale pokud vás zajímá, najdete ji v odkazu.

Balzám na rty/lesk (Gabriele Salvete, Catrice)

Zima je krizové období nejen pro moji psychiku, ale také rty (to zní jako hodně velké reklamní klišé :-D). Celou zimu většinou protrpím s úplně popraskanými rty, proto nošení rtěnky prakticky nepřipadá v úvahu. Na noc se neobejdu bez Carmexu nebo zázračného kelímku od Avonu nebo Orifllamu (časem se chystám vyzkoušet tenhle, ale zatím jsem se psychicky nesmířila s cenovkou).

Přes den, když chci vypadat trochu reprezentativně, proto nosím výhradně barvené balzámy. Můj momentální objev a oblíbenec je od Gabriely Salvete (slabší pigmentace, hodně pečující), skvělý má ale třeba také Catrice (silnější pigmentace). Pokud jste na tom podobně, určitě na ně mrněte (cenově jsou oba lehce nad 100 Kč, takže nádhera). Určitě budu moc ráda za vaše tipy.

balzám na rty

Diář Cleverminds

Můj pomocník s organizací času. Letos jsem oproti předchozím letům vsadila na jednoduchost a minimalismus a jsem nadmíru spokojená. Více o organizaci času vám prozradím příští týden v článku, který chystám. Pokud je vám oblast time management blízká, určitě si ho nenechte ujít.

diář clever minds

Parfém Nomade od Chloé

Tohle byla láska na první přičichnutí. Dárek k Vánocům od mé milé tchýně (opravdu v tom nejlepším slova smyslu — mám štěstí :-)). Po tomhle parfému jsem pokukovala snad od té chvíle, kdy jej vydali a okamžitě získal čestné místo na prvních příčkách mého wishlistu. A protože mě tchýně dobře zná a všimla si, že parfémy Chloé obecně miluju už léta, tak se dárek opravdu povedl :-).

Vůně určitě není pro každého — je trochu drsnější, odvážná a nebojácná (název ji skvěle vystihuje). Je úplně jiná než dosavadní jemné a líbivé Chloé vůně. Má v sobě ale „něco“, co mě zaujalo a totálně jsem tomu propadla.

parfém nomade od chloé

Hodiny Apple Watch

Můj hlídač výdeje energie a osobní trenér v jednom. Ještě před rokem jsem všem tvrdila, že si Apple watch nikdy nekoupím a je to tady! Rozhodnutí si je pořídit ale určitě nelituju a doufám, že se mi konečně podaří dostat zase pořádně do formy.

apple watch

To byli moji oblíbenci za poslední měsíce. Prozradíte mi ty vaše? Stává se vám taky někdy, že si pořídíte do šatníku nějaký kousek, který je úplně mimo váš styl?

Vaše V.

Reklama
Veronika
Blogerka. Kávoholička. Cestovatelka. Diářová maniačka. Milovnice všeho krásného. Spolumajitelka zlobivého kocoura. Odbornice a věčná badatelka v oblasti potravin a výživy (nutrimagazin.cz). Tvrdohlavá býčice. Perfekcionistka. Jo a taky občas trochu stresařka a nervóza, co potřebuje mít všechno hned. Vysnila si, že bude žít život podle svých představ a strašně si přeje, aby jí to vyšlo. Věří, že pokud člověk opravdu chce něčeho dosáhnout, zaměří na to veškerou svou pozornost a je ochotný udělat krok do neznáma, MUSÍ to prostě vyjít. ... a proto sekla se všemi jistotami a maká na tom! Budete mi držet palce a sledovat můj příběh :-)?