Reklama

Zhlédnuto na sítích – 11 tipů na skvělé články

Zhlédnuto na sítích – 11 tipů na skvělé články

Ubíhající krajina za oknem, chladnoucí káva a melancholické sychravo, tolik typické pro toto období. To je pozadí dnešních minimálně 4 hodin, které strávím cestou na Moravu. Relativní pohodlí poloprázdného vlaku a jakž takž fungující „wifina“, představují ideální podmínky pro sepsání článku, na který se chystám už delší dobu. Trošičku mi tu moji pohodu kazí akorát zvláštní paní sedící opodál, která nepřetržitě mluví o svém životě ignorujíc fakt, že její náhodný spolusedící očividně nesdílí touhu poznat detaily o její rodině a vztazích, a už vůbec ne o tom, jak uvařit hovězí vývar. Podezřívám ho, že přemýšlí, jak se co nejvíc nenápadně přesunout o hodně sedaček dál. Upřímně, moc se mu nedivím…:-).

Dneska bych se s vámi, prostřednictvím této nové rubriky, ráda podělila o to, co mě v poslední době zaujalo na sítích, internetových magazínech a třeba i v „offline světě“. Snažím se pravidelně procházet své oblíbené zdroje zajímavých článků, abych byla aspoň trochu v obraze napříč různými obory. Ty nejzajímavější budu ukládat a čas od času (nejspíš jednou za měsíc, ať jsou aktuální), dám odkazy na tyto zdroje a zároveň své postřehy do článku. Doufám, že vás tento koncept bude bavit a snad objevíte nové a zajímavé zdroje informací. Stejně tak budu moc ráda, když mi dáte tipy na vaše oblíbená internetová média.

Tak jdeme na to!

Vaše V

Reklama
Veronika
Blogerka. Kávoholička. Cestovatelka. Diářová maniačka. Milovnice všeho krásného. Spolumajitelka zlobivého kocoura. Odbornice a věčná badatelka v oblasti potravin a výživy (nutrimagazin.cz). Tvrdohlavá býčice. Perfekcionistka. Jo a taky občas trochu stresařka a nervóza, co potřebuje mít všechno hned. Vysnila si, že bude žít život podle svých představ a strašně si přeje, aby jí to vyšlo. Věří, že pokud člověk opravdu chce něčeho dosáhnout, zaměří na to veškerou svou pozornost a je ochotný udělat krok do neznáma, MUSÍ to prostě vyjít. ... a proto sekla se všemi jistotami a maká na tom! Budete mi držet palce a sledovat můj příběh :-)?