Reklama

Ženy sobě aneb odpočívat se musí

Ženy sobě aneb odpočívat se musí

Poslední týdny jsou hodně hektické, takže nebylo moc času na vlastní tvorbu a už mi to začalo vážně chybět! A taky pořádně štvát, protože dávám pořád přednost jiné práci a večer už prostě nemám energii nic psát. Přitom blogování miluju! Takže je na čase zase trošku sobecky myslet na sebe (a samo i na vás :-)) a opět se do toho vrhnout s příslibem minimálně jednoho článku týdně 🙂

Dneska se ale vrátím k jednomu suprovému dubnovému víkendu v Praze, které byl naopak celý zasvěcený odpočinku :-). Vyrazily jsme s holkama do Prahy a užily si dámskou jízdu se vším všudy. Parádní oběd, kávička, hezký hotel, wellness, večerní Lucerna a hlavně nekonečné tlachání o vážných i nevážných věcech :-).

Pokud se poohlížíte po nějakém příjemném hotelu pro podobné účely dámské jízdy nebo i klidně víkendu ve dvou, určitě můžu vřele doporučit hotel Corinthia na Vyšehradě. Strávily jsme tu s holkama i moji rozlučku se svobodou a vždycky super 🙂 Hodně nabídek najdete, obzvlášť mimo sezónu, na slevomatu. Malý tip – při rezervaci chtějte co nejvyšší patro, ten výhled na Prahu vážně stojí za to! :-).

Ono je to občas tak strašně potřeba! Vypadnout z toho každodenního kolotoče a prostě si užít víkend s lidma, na které ani nemusíte promluvit a oni přesně ví, co si myslíte. S lidma, se kterýma prostě můžete být opravdu sami sebou :-). A bez chlapů (čti drahých poloviček)! Zjistily jsme, že nám to nesmírně prospívá a že si podobný detox budeme dopřávat alespoň dvakrát ročně :-). Tak co holky, vrhneme se do plánování další dámské jízdy? :-))

A co vy, dopřejete si taky jednou za čas útěk z reality třeba v podobě dámské jízdy? 🙂

Reklama
Veronika
Blogerka. Kávoholička. Cestovatelka. Diářová maniačka. Milovnice všeho krásného. Spolumajitelka zlobivého kocoura. Odbornice a věčná badatelka v oblasti potravin a výživy (nutrimagazin.cz). Tvrdohlavá býčice. Perfekcionistka. Jo a taky občas trochu stresařka a nervóza, co potřebuje mít všechno hned. Vysnila si, že bude žít život podle svých představ a strašně si přeje, aby jí to vyšlo. Věří, že pokud člověk opravdu chce něčeho dosáhnout, zaměří na to veškerou svou pozornost a je ochotný udělat krok do neznáma, MUSÍ to prostě vyjít. ... a proto sekla se všemi jistotami a maká na tom! Budete mi držet palce a sledovat můj příběh :-)?