Reklama

Workout plan

Workout plan

Uznávám, v poslední době jsou články trošku monotématické :-). Ale s blížícím se létém, kdy nám podle mě počasí dává poslední příležitost k tomu něco pořádně dělat (než zase začnou 40tky), se to prostě musí využít. Protože jakmile se oteplí, tak se v našem bytě pod střechou nedá ani dýchat, a už vůbec ne se jakkoliv aktivně pohybovat :-)).

Takže dneska jenom rychlý článek s mým plánem cvičení na tento týden. Odkaz na aplikaci a všechny výzvy případně najdete v předchozím článku s plánem cvičení na první květnový týden.

Pondělí: Výzva I (celé tělo) – 4 kola

Úterý: aplikace Cvičení na 30 dní  (celé tělo + zadek + nohy)

Středa: kardio (běh nebo orbitrek aspoň 30 min.)

Čtvrtek: volno

Pátek: Výzva II (celé tělo) – 3 kola

Sobota: aplikace  Cvičení na 30 dní (celé tělo + břicho + ruce)

Neděle: kardio (běh nebo orbitrek aspoň 30 min.)

Tak a jsem zvědavá, jestli plán dodržím :-). Dneska mám splněno, tak snad budu pilně pokračovat.

Co vy, jak řešíte cvičení v létě? Plánujete si cvičeníbní rozvrh :-)?

Vaše V.

Reklama
Veronika
Blogerka. Kávoholička. Cestovatelka. Diářová maniačka. Milovnice všeho krásného. Spolumajitelka zlobivého kocoura. Odbornice a věčná badatelka v oblasti potravin a výživy (nutrimagazin.cz). Tvrdohlavá býčice. Perfekcionistka. Jo a taky občas trochu stresařka a nervóza, co potřebuje mít všechno hned. Vysnila si, že bude žít život podle svých představ a strašně si přeje, aby jí to vyšlo. Věří, že pokud člověk opravdu chce něčeho dosáhnout, zaměří na to veškerou svou pozornost a je ochotný udělat krok do neznáma, MUSÍ to prostě vyjít. ... a proto sekla se všemi jistotami a maká na tom! Budete mi držet palce a sledovat můj příběh :-)?