Reklama

Tam, kde jsem šťastná

Tam, kde jsem šťastná

Zase trošičku nahlédneme pod pokličku všedností mého života. I když  tomto případě bych řekla spíš nevšedností :-).

Na Velikonoce jsme totiž zase po delší době vyrazili DOMŮ. Na Moravu. Na Valaško! 🙂

A já jsem si opět vzpoměla, jak krásně tady obzvlášť na jaře může být.  A taky jak moc mi to tu chybí.

Pole, lesy, pampelišky, louky plné oveček a klid. Božský klid.

To je přesně to, o čem jsem vám psala minule. Jsem stejně městský člověk, jako totální milovník přírody. K životu nutně potřebuju obojí. A obojí miluju úplně stejně. I když ten DOMOV ještě o trošku víc.

Je to prostě moje srdcovka.

Není nad to vyjít za stodolu (ano, naši mají i stodolu a je to ta nejúžasnější věc) a za pár vteřin se ocitnou u lesa. Úplně bez lidí.  S tím nějkrásnějším výhledem na okolní přírodu.

Duši je tady tak nějak lehce. Může se rozlétnout a na nic nemyslet.

Zavřít oči (nebo je nechat otevřené dokořán) a jen tak být…

Pobyt jsme zahájili pořádnou protahovačkou zad v podobě sadby zemáku (brambor pro „nevalachy“). A po pořádné práci samozřejmě musí přijít také zasloužená „uvítací“ odměna. 🙂 Jak jinak :-).

Stihli jsme taky pár menších výletů na naše oblíbená místa, první !grilovačku! a samozřejmě strávit hezký čas s rodinou 🙂

Hodně jsme jedli. Ale jako fakt hodně. A né úplně zdravě, no 🙂 Dokonce jsme na uvítanou (2. uvítání, teda vlastní první, slivovica byla samo až po práci :-)) dostali moji milovanou „kyselicu“. Přesně takovou, jakou umí jenom maminka. 🙂A ty západy slunce! Neskutečná věc! Pokaždé mě stejně dostanou :-).

Co dodat. Snad jen – víc takových prodloužených pohodových víkendů.

Jaké jste měli Velikonoce? Příroda nebo město? 🙂

 

 

 

 

Téma: Všednosti
Reklama
Veronika
Blogerka. Kávoholička. Cestovatelka. Diářová maniačka. Milovnice všeho krásného. Spolumajitelka zlobivého kocoura. Odbornice a věčná badatelka v oblasti potravin a výživy (nutrimagazin.cz). Tvrdohlavá býčice. Perfekcionistka. Jo a taky občas trochu stresařka a nervóza, co potřebuje mít všechno hned. Vysnila si, že bude žít život podle svých představ a strašně si přeje, aby jí to vyšlo. Věří, že pokud člověk opravdu chce něčeho dosáhnout, zaměří na to veškerou svou pozornost a je ochotný udělat krok do neznáma, MUSÍ to prostě vyjít. ... a proto sekla se všemi jistotami a maká na tom! Budete mi držet palce a sledovat můj příběh :-)?