Reklama

Photo Diary | Říjen

Photo Diary | Říjen

Říjen byl super měsíc. Plný konferencí, výletů, akcí a práce. Pořádně nabitý, přesně jak to mám ráda. Protože pokud člověk stojí na místě, nikdy se nikam neposune. A tak občas s úžasem sleduju, jak se příležitosti úplně nepozorovaně připletou do cesty přesně v tu pravou chvíli. Ani příliš brzy, ani pozdě. Chce to jen trochu pokory, nebát se snít a hlavně jít tomu naproti. A ono to přijde. Ať je ten váš sen jakkoliv bláznivý. Nenechte se odradit od lidí, kteří prostě jenom sami nemají odvahu a plácají se ve svém „co kdyby“. Většinou stejně není moc co ztratit, právě naopak.

Tak pojďme na to říjnové Photo Diary :-).

Říjen byl měsíc skvělých konferencí. Odstartoval to jubilejní 10. ročník Copycampu, na který jsem se těšila několik měsíců. Přednášky předních českých copywriterů byly velmi motivační a přínosné. Odnesla jsem si super poznatky a hlavně chuť na sobě v téhle oblasti co nejvíc máknout. Protože psaní je prostě moje srdcovka.

copycamp

copycamp

Další konference proběhla jenom o pár dní později. Konference Influencering  byla pro mě trochu jiná, protože jsem tu byla pracovně a podílela jsem se na ní od samotného vzniku. Pokud vás toto téma zajímá víc, můžete si přečíst článek, který jsem napsala na blogu pořádající agentury Grapefruit, se kterou už nějakou dobu spolupracuju :).

Přednášky byly podle mě poskládané velmi zajímavě a na své si tak přišli všichni, kteří se ve světe influencering marketingu pohybují, ať už pracovně či volnočasově. Já jsem si asi nejvíc užila přednášku Terezy Salte, kterou dlouhodobě sleduju (a teď úplně nejraději poslouchám v rámci podcastů), a je pro mě velkou inspirací.  Potěšilo mě, když říkala, že blog rozhodně není mrtvá platforma, a že podcasty mají zelenou. Měla bych to asi brát jako „nakopnutí“ a konečně se opravdu vrhnout do tvorby vlastního podcastu,  protože o tom už píšu a mluvím minimálně 2 roky :).

Influencering

Influencering

V říjnu jsme s mamkou taky vyrazili na dámskou jízdu do Prahy. Odpočinout si, nabrat sil a užít si čas jen pro sebe. Stihly jsme muzikál (úžasnou Carmen), kino, procházky, kávičky, výborné jídlo (jak jinak) a pořádně jsme si užily i hotelový wellness. Přes rok se kvůli vzdálenosti (a taky nedostatku času) vidíme málo, proto se snažíme si to aspoň trochu vynahradit a jednou za rok někam vyrazit jenom spolu. Loni to bylo Brno, letos Praha a na příští rok plánujeme nejspíš Olomouc. Doufám, že postupně objedeme celou ČR :-). Pokud máte nějaké tipy, co podniknout v Olomouci (dobrá kávička, hezká místa, památky) sem s nimi :-).

Photodiary

V říjnu se také konala akce pro všechny diářové nadšence s názvem Meet papír, na které jsem samozřejmě nemohla chybět. Můžu vám říct, že tolik krásných papírenských věciček jsem na jednom místě ještě neviděla. Mám pro vás malou ochutnávku :-). Vybrali byste si něco?

meet papír

Meet papír

No a díky těm všem těm akcím jsem samozřejmě strávila taky hodně času ve vlaku a hlavně v mé milované Praze :-).

Praha

Jeden říjnový víkend jsme se do Prahy vypravili, abychom nafotili na mém oblíbeném místě v fotky pro můj nový copywriterský web, na kterém právě pracujeme a snad už brzy spatří světlo světa. Uhádnete, o jaké místo jde? Teď tam dokonce probíhá i moc zajímavá výstava.

Praha

Dům u minuty

photo diary

Dům u minuty

V říjnu se také obvykle zvyšuje míra mé závislosti na skořici. A tak jsem se znovu zamilovala do ovesných kaší, pustila se do pečení štrůdlů a celý říjen si ujížděla na dýňových jídlech. Recept na moji nejoblíbenější dýňovou polévku jsem vám napsala na blog, tak určitě mrkněte :-).

ovesná kaše

štrůdl

štrůdl

dýňová polévka nutrimagazin.cz

Taky jsme se s mým osobním trenérem pustili (asi po milionté první) konečně zase do cvičení. Zatím se nám až na výjimky celkem daří dodržovat tréninkový plán.

trénink

S příchodem podzimu jsem si taky snažila ukrást alespoň trošku času pro sebe a začala zase pořádně číst. Jak jsem psala v oblíbencích za říjen, mám to obvykle tak, že kombinuju volnočasovou a vzdělávací literaturu nebo časopis. Časopis Kreativ mám už léta moc ráda. Je to za mě takový „Pinterest pro starší“ :-). Doufám, že se letos konečně dokopu a zařídím si předplatné, ať ho pokaždé nemusím někde shánět :). Jo a taky jsem si k tomu čtení začala pouštět koledy. Možná už víte, že Vánoce miluju a chci je mít delší než posledních 14 dní v prosinci. Máte to někdo podobně :-)?

jak na sítě

říjnový oblíbenci

No a samozřejmě jsem si taky užívala toho úžasného počasí, které nám podzim připravil. Podzim je moje nejoblíbenější období (spolu s Vánocemi), obzvlášť, když se takhle povede. Proto kdykoliv byla volná chvilka, snažila jsem si sluníčka užívat na maximum a načerpat co nejvíc energie :-).

podzim

podzim

Takový byl můj říjen v obrázcích. Doufám, že jste si taky užili nádherné počasí a načerpali dostatek energie. Budu moc ráda, když mi odpovíte na jakoukoliv otázku, na kterou jsem se vás ve článku ptala, ať vás taky trochu poznám :-).

Mějte se krásně!

Vaše V♥

Reklama
Veronika
Blogerka. Kávoholička. Cestovatelka. Diářová maniačka. Milovnice všeho krásného. Spolumajitelka zlobivého kocoura. Odbornice a věčná badatelka v oblasti potravin a výživy (nutrimagazin.cz). Tvrdohlavá býčice. Perfekcionistka. Jo a taky občas trochu stresařka a nervóza, co potřebuje mít všechno hned. Vysnila si, že bude žít život podle svých představ a strašně si přeje, aby jí to vyšlo. Věří, že pokud člověk opravdu chce něčeho dosáhnout, zaměří na to veškerou svou pozornost a je ochotný udělat krok do neznáma, MUSÍ to prostě vyjít. ... a proto sekla se všemi jistotami a maká na tom! Budete mi držet palce a sledovat můj příběh :-)?