Reklama

Oblíbenci | Říjen

Oblíbenci | Říjen

Barevné listí, co se snáší lehounce k zemi. Chlad svádící boj s teplými slunečními paprsky. V kuchyni dýňová polévka ze včerejška, na kterou budu mít úplně stejnou chuť i zítra. Ráno mlha a neútulno – ideálně na pořádný kabát, odpoledne na triko.„Chumlací“ svetry a šály připraveny vyrazit po roce opět do akce. A hlavně takové ty pohodové večery, voňavý čaj s medem a dobrá knížka.

Říjen mám opravdu moc ráda :-). Obzvlášť, když se povede!

Po delší odmlce se zase hlásím zase na blogu. Nechci se vymlouvat, že nebyl čas na psaní, spíš nebyly myšlenky :). Znáte to – lepší a horší období. Prostě život.

Vracím se opět k rubrice oblíbenci, protože ji sama pravidelně sleduju na jiných blozích a ráda nasávám inspiraci :-). Třeba to budete mít podobně i tady. Dnes to tedy bude o věcech, které mi dělaly v říjnu radost a které jste na mně (či u mě) mohli vidět velmi často. A je proto dost pravděpodobné, že se jich nevzdám ani v listopadu :-)!

oblíbenci

Rozzáříme podzim!

Ranní mlhy a sychravé počasí je potřeba trošku rozzářit :-). Já jsem nedávno v drogerii objevila tento úžasný rozjasňovač od Catrice a od té doby nepoužívám žádný jiný. Určitě na něj mrkněte. Obsahuje krásné barvy, má parádní pigmentaci a slušnou výdrž.

Nejsem žádný make-up nadšenec, většinou mi ke štěstí stačí pár produktů. Myslím si ale, že by žena měla být upravená. Stačí minimum produktů a hned je to úplně jiná písnička.  Pokud se chci cítit dobře, sahám po korektoru, pudru, přirozeném bronzeru, řasence, občas tužce na oči, lehce barveném balzámu a rozjasňovači. Základ, který nikdy nezklame.

Rozjasňovač

Must have knížka

Razím heslo, že na podzim není knížek nikdy dost. Většinou se snažím kombinovat vzdělávací a volnočasovou literaturu. V praxi to znamená něco od Melvila a na střídačku román nebo detektivka. Momentálně jsem zamilovaná do knížky „Jak na sítě “od Michelle Losekoot a Elišky Vyhnánkové. Tvorbu obou autorek sleduju už léta a Michelle vyloženě „ žeru“ kvůli jejímu stylu psaní a humoru :-). Knížku úspěšně dočítám a určitě doporučuju všem, které alespoň trochu zajímá, jak na sítě :-).

Jak na sítě

„Huhňací“ svetry nikdy nevyjdou z módy

Podzim je moje nejoblíbenější doba, co se týká módy. Mám ráda vrstvení, podzimní barvy a tóny, saka…a samozřejmě svetry. Obzvlášť ty „huhňací “! Víte, jaké to jsou? Přesně ty, které si vezmete kdykoliv, když nevíte co na sebe a zároveň se chcete cítit super pohodlně. Jsou totiž dlouhé, nikde vám zpod nich netáhne, a tak krásně heboučké a teploučké! Zachumláte se do nich a hned je na světě líp. Máte je taky, že jo :-)?

Huhňací svetry

Džíny pro mámy?

Taky si u některých módních „výstřelků“ říkáte, že si ten daný kousek na sebe nikdy v životě nevezmete? Přesně tohle probíhalo u mě v době, kdy všichni začali nosit rifle typu „Mom jeans“. Tedy přesněji do té chvíle, než jsem si jednou tak trochu omylem vyzkoušela. A zamilovala se. Od té doby na tyto klasické, poctivé rifle s vysokým pasem, které se hodí úplně ke všemu, nedám dopustit :-).

Mom jeans

Čaj a svíčka pro pohodovou atmosféru

Nakonec tu mám pro vás jedno velké podzimní klišé. Čaj a svíčka! Ale řekněte, kdo z nás to nemiluje. Já si k tomu ještě přidám knížku, nějakou hezkou hudbu, huhňací ponožky a svetr a jsem nejšťastnější :-).

čaj a svíčka

Prozradíte mi své říjnové objevy? Co vás potěšilo? Co právě čtete? A taky třeba to, jak to máte s podzimním klišé?

Vaše V.

Reklama
Veronika
Blogerka. Kávoholička. Cestovatelka. Diářová maniačka. Milovnice všeho krásného. Spolumajitelka zlobivého kocoura. Odbornice a věčná badatelka v oblasti potravin a výživy (nutrimagazin.cz). Tvrdohlavá býčice. Perfekcionistka. Jo a taky občas trochu stresařka a nervóza, co potřebuje mít všechno hned. Vysnila si, že bude žít život podle svých představ a strašně si přeje, aby jí to vyšlo. Věří, že pokud člověk opravdu chce něčeho dosáhnout, zaměří na to veškerou svou pozornost a je ochotný udělat krok do neznáma, MUSÍ to prostě vyjít. ... a proto sekla se všemi jistotami a maká na tom! Budete mi držet palce a sledovat můj příběh :-)?