Reklama

Nejlepší české podcasty aneb co mě motivuje – UPGRADE

Nejlepší české podcasty aneb co mě motivuje – UPGRADE

Další várka mých oblíbených podcastů je tady. Co je to podcast, jak je poslouchat a proč je tak miluju, jste si už možná přečetli v minulém článku 6 nejlepších podcastů aneb co mě motivuje. Od té doby, co jsem ho napsala, uběhlo už hodně vody, řada věcí se změnila a hlavně – objevila jsem zase pár dalších skvělých podcastů, které rozhodně stojí za to s vámi sdílet :-).

Takže pokud milujete multitasking, baví vás se vzdělávat nebo chcete využívat svůj čas na MAX, určitě čtěte dál :-).

…a nebo třeba taky pokud vás čeká velký úklid, protože podcast a úklid je ideální dvojka :-). Aspoň teda pro mě.

Trochu to zlehčuju, ale:

Opravdu mi přijde neuvěřitelně efektivní vysávat a zároveň se vzdělávat :).

Kolikrát dokonce i lituju, že už mám hotovo (což se mi nikdy předtím nestávalo :-))! Takže pokud vás nebaví úklid, můžete si ho třeba trošku zpříjemnit a ještě mít ze sebe dobrý, „dvě mouchy jednou ranou“, pocit.

No nic, jdeme raději na ty podcasty :-).

WebSupport

Pokud vás zajímají sociální sítě, píšete blog nebo řešíte, jak na nejlepší online propagaci či úpravu webu, určitě si nenechte tento podcast ujít. Narazila jsem na pár skvělých rozhovorů, díky kterým jsem se dozvěděla opravdu hodnotné informace.

Na vlně podnikání

O podcastu Proti proudu Dana Tržila sem se zmiňovala v předchozím článku. Jedná se o podcast zaměřený na rozhovory se zajímavými lidmi z různých oborů (mimochodem jeden z mých úplně nejoblíbenějších podcastů).

Jeho další podcast Na vlně podnikání je zaměřen především na rozhovory s podnikateli a je profilován jako první český podnikatelský podcast. Pokud máte záměr začít podnikat nebo se chcete inspirovat lidmi, kteří měli odvahu jít do toho, čemu věří naplno, určitě tento podcast nevynechejte.

Vaše jméno je vaše značka

Skvělý podcast Tomáše Sobela. V podcastu k vám mluví přímo autor, nejedná se tedy o podcast formou rozhovorů. Jedno je ale jisté – Tomáš má rozhodně co říct. Podcast je zaměřený na podnikání, kreativitu, vyprávění příběhů a jak již sám název napovídá, také na budování vašeho jména nebo značky v online prostředí. Opět jeden z mých oblíbených podcastů, jen je škoda, že díly teď vychází nepravidelně a ve velkých časových intervalech.

V oblacích

Abych byla upřímná, při poslechu prvního dílu jsem si nebyla jistá, jestli si pustím i ten další. Ze zvědavosti jsem to udělala a od té doby se nemůžu dočkat každého dalšího :). Řeč je o pro mě neskutečně milém podcastu blogerky Terezy in Oslo. Přiznám se, že jsem ji i přes její popularitu (v roce 2015 například vyhrála Blogerku roku) nikdy moc neregistrovala. Podcast V oblacích je o Terezině životě v Norsku, o současném životě v Praze, o malém synkovi, o práci, motivaci atd. Je prostě takový lidský a normální. Navíc Tereza má opravdu moc příjemný hlas :-).

Co vy a podcasty? Přišli jste jim na chuť? Budu opravdu moc ráda, když mi do komentářů dáte vědět, jaký je váš nejoblíbenější nebo jaký jste v poslední době objevili.

Vaše V.

 

 

Reklama
Veronika
Blogerka. Kávoholička. Cestovatelka. Diářová maniačka. Milovnice všeho krásného. Spolumajitelka zlobivého kocoura. Odbornice a věčná badatelka v oblasti potravin a výživy (nutrimagazin.cz). Tvrdohlavá býčice. Perfekcionistka. Jo a taky občas trochu stresařka a nervóza, co potřebuje mít všechno hned. Vysnila si, že bude žít život podle svých představ a strašně si přeje, aby jí to vyšlo. Věří, že pokud člověk opravdu chce něčeho dosáhnout, zaměří na to veškerou svou pozornost a je ochotný udělat krok do neznáma, MUSÍ to prostě vyjít. ... a proto sekla se všemi jistotami a maká na tom! Budete mi držet palce a sledovat můj příběh :-)?