Reklama

Můj leden v obrazech

Můj leden v obrazech

Leden za náma. No chápete to? Utekl nějak moc rychle :-). Co předsevzetí, jak jak jste na tom? Ještě se držíte?

Na konci ledna už obvykle začíná typická doba lehkého útlumu. Naopak super je na tom to, že pokud člověk vydržel, tak je to právě ta doba, kdy začínají být vidět první výsledky snažení :-).

Každopádně leden byl super měsíc :-). Pro mě byl hlavně ve znamení zvykání si na úplně jiný styl života a práce, ale zatím je to moc fajn. Snažím se z toho vykřesat co nejvíc to jde, občas je to náročné, ale cítím, že je to správný směr. Uvidíme, kam mě život dál zavane. Ty nejistoty jsou vážně občas super věc :-).

Leden pro mě nezačal dvakrát optimisticky. Chytla jsem totiž někde pořádnou „rýmičku“. Říkáte si, to nic není, ale pro mě je to docela pohroma. V tomhle jsem totiž bohužel chlap no :-). Takže litry čaje, peřina, dobrá knížka a kamarádka ovce, co nikdy nezradí. A jen teda doufám, že se nevyplní slavné proroctví „jak na Nový rok, tak po celý rok“.

nemocná

Leden byl taky ve znamení loučení s mými milovanými Vánocemi. Nevím jestli to už víte, ale já miluju Vánoce. Jsem prostě vánoční člověk. Klidně bych je zvládla i víckrát do roka. Akorát by pak asi už neměly to kouzlo vyjímečnosti, to je zase pravda :-).

kocourek

Pak jsem se v lednu samozřejmě pustila do plánování a konečně vytáhla na světlo světa svůj nový diář :-). Zatím ho miluju, takže diářová rajda může klidně v klidu spát a já doufám, že se letos ani nevzbudí!

diář- plánování

plánování

Jak už možná profilové foto napovídá – začala jsem si poctivě psát pětiletý deník.

pětiletý dení

Taky jsem si užívala pořádné snídaně. Speciálně milovanou pohankovou kaši s banánem, mandlemi, skořicí a javorovým sirupem.

No a víkendová rána byla samozřejmě ve znamení špaldových palačinek. Né vážně, znáte nějakou lepší víkendovou snídani než palačinky? Dobře, ještě možná lívance. To byste nevěřili, ale přísahám, že cca ve čtvrtek večer na mě začíná jít vždycky palačinkový absťák :-). Jo a taky jsem pila kafe. Hodně kafe :-).

palačinky

Snažila jsem se jíst zdravě. A občas taky lehce „prasila“. Život bez čokolády by byl totiž hrozně smutný.

Abych to trochu zachránila, vrhla jsem se do cvičební výzvy a začala, no dejme tomu, pravidelně cvičit :-). Btw. doufám, že náležitě oceníte foto mého zpoceného „xichtu“ a mimochodem v podstatě prvního (a možná posledního) ofiko selfíčka na blogu. Začali jsme teda fakt z dobrého konce :-)! Třeba vám někdy ukážu i svou lepší tvář :-D.

cvičení

cvičení

Dělala si drobné a větší radosti. Tu „filofaxí“ vám už brzo ukážu :-). Je to bombička!

nálepky do fiáře

kytka hyacint

filofax

A taky jsme vyrazili na pár výletů, přivezli si s sebou sluníčko, konečně jsem navštívila Kavárnu, co hledá jméno (mimochodem sociální sítě nelžou – je úžasná!), byla na super přednášce a nakonec jsme strávili parádní víkend s kámoši :-).

slunce na cestě

přednáška

aktivity

Tak to byl můj leden. Pracovně vytížený na MAX (ale práce nikoho nezajímá, každý má dost té své), hodně snídaňový, kávový, pohodový a náročný zároveň. Zato únor, to bude úplně jiná! V únoru se tu totiž moc neohřejeme, respektive se snad ohřejeme, ale né tady :-). Už brzo vám povím, co nás čeká a nemine. Jo únor, ten bude fakt BOŽÍ! :-).

A co váš leden? Prozradíte mi jaké menší nebo větší radosti jste si dopřáli?

Vaše V.

Reklama
Veronika
Blogerka. Kávoholička. Cestovatelka. Diářová maniačka. Milovnice všeho krásného. Spolumajitelka zlobivého kocoura. Odbornice a věčná badatelka v oblasti potravin a výživy (nutrimagazin.cz). Tvrdohlavá býčice. Perfekcionistka. Jo a taky občas trochu stresařka a nervóza, co potřebuje mít všechno hned. Vysnila si, že bude žít život podle svých představ a strašně si přeje, aby jí to vyšlo. Věří, že pokud člověk opravdu chce něčeho dosáhnout, zaměří na to veškerou svou pozornost a je ochotný udělat krok do neznáma, MUSÍ to prostě vyjít. ... a proto sekla se všemi jistotami a maká na tom! Budete mi držet palce a sledovat můj příběh :-)?