Reklama

Moje nej z roku 2018 – II. část

Moje nej z roku 2018 – II. část

Pokračování tohoto nejlepšího, co mě v roce 2018 potkalo :-). První část roku byla skvělá, ale nesla se hodně v duchu organizačních příprav na svatbu a typického pracovního kolotoče, takže nezbývalo příliš času někam vyrazit. To jsme si ale docela vynahradili v druhé polovině roku. Jdeme na to!

ČERVENEC

Na začátku druhé poloviny roku 2018 jsme cítili, že si potřebujeme dát od všeho trochu „voraz“. Sbalili jsme stan, spacáky a pár dalších věcí a bez větších plánů vyrazili nejprve do jižních Čech k Lipnu

snídaně v trávě

dali pár snídaní doslova v trávě :-).

snídaně v trávě

A pak rovnou vyrazili do Rakouska. Projeli jsme úžasná rakouská jezera a městečko Hallstatt. Spali v kempu nebo autě a prostě jen obdivovali úžasnou přírodu a užívali si, že tu můžeme být. Bez toho, abychom řešili, kde přespíme a co bude další den. Prostě jen tak.  To máme nejraději a málem bychom už zapomněli, jak skvělé to je. Zkuste to někdy, klidně jen na víkend, je to vážně osvobozující :-).

Wolfgangsee

Hallstatsee

Hallstat

Samostatný článek o Rakousku mám rozepsaný od července, tak snad brzo spatří světlo světa :-).

Zajeli jsme taky párkrát domů, kde nás po večerech čekala manufaktura v podobě vyrábění dekoraček na svatbu :-).

Valašsko

svatba

A na konci měsíce mi v Praze holky připravily úžasnou rozlučku se svobodou.

rozlučka

SRPEN

V srpnu vyvrcholily přípravy a my jsme zažili nejkrásnější den našeho života. Ne nadarmo se mu tak říká :-). Byl to krásné, dojemné, náročné, a tak strašně krátké…

svatba

A pak konečně následoval pořádný a zasloužený odpočinek nebo chce-li líbánky :-). Protože oba milujeme přírodu a turistiku, rozhodli jsme se vyrazit na úžasnou Madeiru, která je právem označována za perlu Atlantiku. Pokud jste taky milovníci přírody a aktivní dovolené, můžeme jenom doporučit – budete nadšeni! Články o Madeiře připravuji :-). Rozhodně si jich pár zaslouží!

letadlo

Madeira

Madeira

Madeira

ZÁŘÍ

Září pak bylo trošku klidnější. A bylo to tak dobře :-). Trošku vydechnout, zvolnit a vrátit se postupně zpět do reality a režimu. Takže výlety, procházky v lese, kolo a nádherný barevný podzim. Miluju!

kolo

ŘÍJEN

V říjnu jsme si užívali naše tradiční líné palačinkové sobotní rána a vyrazili za kamarády do Plzně a na prohlídku pivovaru.

palačinky

pivo

LISTOPAD

V tomto úžasném podzimním měsíci jsme vyrazili na víkend do našeho oblíbeného města – do Karlových Varů. Kolonáda, oplatky, prameny, kavárny a pohodička. Relaxovat se taky občas přece musí :-).

Karlovy vary

V listopadu jsem taky vybírala diář na rok 2019 se začala se zase pořádně věnovat focení :-). A baví mě to čím dál víc! Prozradím, že to souvisí s dalším projektem, který letos připravuji a o kterém vám už brzo povím víc.

focení

PROSINEC

Můj nejoblíbenější měsíc. Miluju vánoční atmosféru a všechno s ní spojené :-). Vánoce jsem proto nemohla samozřejmě vynechat ani v diáři :-).

Protože sníh je u nás v nížině ojedinělá záležitost, vyrazili jsme ho omrknout do Špindlu (kde taky nakonec téměř nebyl :-D).

Zašli jsme na pár přednášek do kreativního centra, pokusili se naučit se meditovat a v místní kavárně vypili pár úžasných kafíček. Naprosto zbožňuju to místo!

pražské kreativní centrum

kavárna

Užili si taky krásnou atmosféru pražských Vánoc.

pražské Vánoce

Prosinec byl taky zlomovým měsícem v mém pracovním životě. Po 3 letech jsem opustila práci. O tom zase někdy jindy…

Pak jsme se vypravili za rodinou a užívali si domácí pohodičku. A ještě před Silvestrem vyrazili za kulturou :-). Klobouk dolů před zlínským divadlem a herci, Noc na Karlštejně byla v jejich podání moc milý zážitek :-)!

zlínské divadlo

Nakonec skvělé ukončení výjimečného roku 2018 s rodinou. A pěkně bez bolehlavu :-).

nový rok 2019

Rok 2018 byl pro mě jedna velká výzva. Udělala jsem velký životní krok a zásadní rozhodnutí, která ovlivní můj budoucí život. Doufám, že byly správné a rok 2019 bude nezapomenutelný! A pokud ne, naučí mě alespoň spoustu nových věcí. O to totiž jde. Pořád se posouvat a vyvíjet, věřit, makat a mít otevřenou mysl.

Už se nemůžu dočkat, co všechno přinese :-)!

Jaký byl Váš nejlepší měsíc v roce 2018? Případně co vás naučil ten nejnáročnější?

Přeju vám to nejlepší do Nového roku, ať ho máte přesně takový, jaký ho mít chcete :-).

Vaše V.

 

Reklama
Veronika
Blogerka. Kávoholička. Cestovatelka. Diářová maniačka. Milovnice všeho krásného. Spolumajitelka zlobivého kocoura. Odbornice a věčná badatelka v oblasti potravin a výživy (nutrimagazin.cz). Tvrdohlavá býčice. Perfekcionistka. Jo a taky občas trochu stresařka a nervóza, co potřebuje mít všechno hned. Vysnila si, že bude žít život podle svých představ a strašně si přeje, aby jí to vyšlo. Věří, že pokud člověk opravdu chce něčeho dosáhnout, zaměří na to veškerou svou pozornost a je ochotný udělat krok do neznáma, MUSÍ to prostě vyjít. ... a proto sekla se všemi jistotami a maká na tom! Budete mi držet palce a sledovat můj příběh :-)?