Reklama

Diářování – leden 2019

Diářování – leden 2019

První měsíc nového roku! V lednu si dáváme cíle a předsevzetí a doufáme, že je budeme svědomitě plnit. Letos přece to hubnutí/pravidelný pohyb/zbavení se závislostí všeho druhu musí vyjít! Plány a plánování mají tento měsíc obzvlášť důležitý význam :-).

…je přece důležité udělat si dobrý základ pro úspěšný rok, no ne? 🙂

U mě to platí stoprocentně. A potřebuju k tomu samozřejmě ideálního parťáka.

Leden, měsíc pro diářové nadšence

Většinou se už října nadšeně vrhám do shánění nového diáře. Poté, co po opravdu důkladném projíždění e-shopů/procházení obchodů najdu ten pravý (nebo se opět vrátím k léty prověřené klasice), si jej pak několik měsíců zálibně prohlížím a nemůžu se dočkat, až konečně přijde jeho čas :-).

Letos jsem se vrátila k osvědčené klasice – k Happy planneru. Do týdenního přehledu zapisuju nejdůležitější věci, co mě čekají dané dny, okrajově pracovní věci a cvičení (jak jistě tušíte, jedno z mých předsevzetí). V lednu jsem se totiž vrhla do své vlastní cvičební výzvy  a pevně doufám, že mi nadšení vydrží :-).

diářová leden

Přehled měsíce v diáři pro mě slouží jako plánovač pro publikaci článků na blogy a jiné pracovní věci. Snažím se vše barevně rozlišovat a samozřejmě nesmí chybět pořádné „vytunění“ nálepkami a washi páskami :-).

Ohledně pracovních věcí zvažuji koupi clipbooku od Filofaxu. Pokud ho někdo máte, jaký je? Mám do něj jít :-)?

diářování leden

Do svých cílů na rok 2019 jsem taky například zahrnula naučit se krasopis – lettering, hand brushing atd., takže se snažím poctivě pilovat a psát a psát :-). Snad se to někdy pořádně naučím. Diář a diářování by pak konečně mohl mít ten správný šmrnc!

krasopis diářování leden

Na závěr ještě jeden malý lednový tip. Pokud ujíždíte na samolepkách (bože můj, bude mi 28!) zastavte se v Kiku – mají tu moc hezké, nápadité a vtipné samolepky všeho druhu :-). Jo a taky sponky s jednorožci…!

samolepky diářování leden

Budu ráda, když mi do komentářů dáte vědět, jaký diář to letos vyhrál u vás. Jo a taky mi prosím dejte vědět, jestli brát/nebrát ten clipbook . Protože já se nemůžu rozhodnout. Děkujiii :-).

Vaše V.

Reklama
Veronika
Blogerka. Kávoholička. Cestovatelka. Diářová maniačka. Milovnice všeho krásného. Spolumajitelka zlobivého kocoura. Odbornice a věčná badatelka v oblasti potravin a výživy (nutrimagazin.cz). Tvrdohlavá býčice. Perfekcionistka. Jo a taky občas trochu stresařka a nervóza, co potřebuje mít všechno hned. Vysnila si, že bude žít život podle svých představ a strašně si přeje, aby jí to vyšlo. Věří, že pokud člověk opravdu chce něčeho dosáhnout, zaměří na to veškerou svou pozornost a je ochotný udělat krok do neznáma, MUSÍ to prostě vyjít. ... a proto sekla se všemi jistotami a maká na tom! Budete mi držet palce a sledovat můj příběh :-)?