Reklama

Diářování – březen

Diářování – březen

Je asi zbytečné si stěžovat na to, jak ten rok zase utíká, že :-)? Při psaní této pravidelné měsíční rubriky mě to ale vždycky přepadne.

Panejo, to už je jako fakt zase DUBEN?  Tomu se člověk holt neubrání :-).

Letí to, letí…

Na chvilku do ráje

Polovina února a března byla trošku jiná než všechny ostatní únory a březny v mém životě. Byly horké, plné moře a palem, cestování a neskutečných zážitků. Nechat doma zimu, velkou část starostí a smutků a prostě všeho, co si s sebou jednoduše brát nechcete.

Neskutečně osvobozující. I když na omezenou dobu.

Být svobodný je prostě vždycky fajn, je jedno na jak dlouhou dobu :-).

Thajsko v diáři

Thajsko je země plná protikladů.  Je barevná a přitom černobílá, zábavná a přitom smutná, rozpálená a přitom z ní občas mrazí.

Každý si z její návštěvy podle mě prostě vezme něco jiného. Možná to, co právě v ten daný okamžik hledá a potřebuje.

Během měsíce jsme projeli v podstatě celé Thajsko. Plány moc nebyly (překvapivě! :-D), kromě vytipovaných míst, které jsme nechtěli minout. A bylo to skvělé!

Vyrazili jsme s batohem na zádech, pár věcma a myslí otevřenou pro nové zážitky. A vrátili jsme se o tolik bohatší!

Přesně o miliardu jednotek duševního bohatství :-)!

Jak vypadalo Thajsko v mém diáři můžete vidět na fotkách. Než jsem jela, tak jsem si ho představovala přesně takhle. Ve skutečnosti by mi na něj ale nestačila ani celá barevná paleta všech odstínů světa :-).

diářování

Po návratu jsem se vrátila k diářové rutině. Momentálně hledám způsob, jak bych diář chtěla dál vést. Obvykle to dopadne tak, že je z něj nekonečný seznam TO-DOček a sem tam nějaký ten obrázek. Musím na tom zamakat :-). V tom všeobecném zmatku mě obvykle zachraňují úžasné Stabilo zvýrazňovače v pastelových barvách.

Pro hračičky fakt skvělá věc :-).

diářování

diářování

diářování

Jaký byl váš březen v diáři? Prozradíte mi, kde se inspirujete, aby váš diář byl jak vystřižený z Pinterestu? Nebo ho spíš používáte prakticky, a na nějaké to zdobení vás neužije? Mně se ten můj ideál pořád nějak nedaří :-).

Vaše V.

Reklama
Veronika
Blogerka. Kávoholička. Cestovatelka. Diářová maniačka. Milovnice všeho krásného. Spolumajitelka zlobivého kocoura. Odbornice a věčná badatelka v oblasti potravin a výživy (nutrimagazin.cz). Tvrdohlavá býčice. Perfekcionistka. Jo a taky občas trochu stresařka a nervóza, co potřebuje mít všechno hned. Vysnila si, že bude žít život podle svých představ a strašně si přeje, aby jí to vyšlo. Věří, že pokud člověk opravdu chce něčeho dosáhnout, zaměří na to veškerou svou pozornost a je ochotný udělat krok do neznáma, MUSÍ to prostě vyjít. ... a proto sekla se všemi jistotami a maká na tom! Budete mi držet palce a sledovat můj příběh :-)?