Reklama

Pomóc, vybírám diář! Aneb diářové trio 2019

Pomóc, vybírám diář! Aneb diářové trio 2019

Po roce je to opět je to tady! Přemýšlíte nad ním kudy chodíte, hltáte jednu recenzi za druhou, sjíždíte pinterest a instragram, bloumáte Neoluxorem a prohlížíte e-shopy.

Pokoušíte se najít ten pravý. Dokonalý a ideální.

Takový, díky kterému bude váš život jednodušší, stres minimalizovaný, deadliny včas plněny a zároveň plně uspokojíte vaše kreativní JÁ.

DIÁŘOVÁ SEZÓNA

Ano, milý přátelé – diářoví maniaci, sezóna výběru diářů právě vrcholí :-). Já jsem to letos nezanedbala a skutečně poctivě dodržovala zmíněné aktivity, které vedly k jedinému cíli.

Najít svého “božského”.

TREFA DO ČERNÉHO. A HNED TŘIKRÁT

Nebyla jsem úspěšná. Nebo chcete-li, byla jsem úspěšná trojnásobně! Záleží na úhlu pohledu. Já jsem to vzala za ten lepší konec.

Našla jsem totiž 3 ideální diáře :-). Taky se vám to stává? Dlouho nic a najednou, aniž byste tušili jak, máte doma 3 skvělé diáře. A “za boha” se nemůžete rozhodnout, který z nich pro vás bude NUMBER ONE.

PROBLÉM S DIÁŘI? VYMYSLETE SYSTÉM!

Já jsem na to ale vyzrála (cha – chá). Rozhodla jsem se, že si vybírat nebudu a raději si vymyslím důmyslný systém, jak díky kterému bych mohla používat všechny 3 najednou. Jak geniální :-)! Pokud trpíte stejným “množstevním” problémem s diáři, AKA “nevím jak jsem k těm dalším dvěma přišla”, budiž vám tento systém inspirací :-).

Takže teď mám diář kabelkový, diář to-do denní a diář kreativní. Dobré, ne? :).

DIÁŘ KABELKOVÝ

V této kategorii mi jednoznačně učaroval diář od albi – tzv. managerský. Abych dodržela určenou kategorii (která vznikla až poté, co jsem pořídila další dva, ale pššš), jsem si vybrala nejmenší velikost – A6. Je opravdu maličký, ale také lehounký a skladný. Což preferuju, protože jinak by mi asi brzo „upadlo“ rameno od pod tíhou kabelky (asi do nich našívají závaží nebo já fakt nevím..). Výhodou je, že díky kroužkovému mechanismu můžete libovolně přidávat listy.

diář do kabelky

Pokud potřebujete více místa a jste normálnější než já, tzn. vystačíte si s jedním diářem, sežene ho také ve větší velikosti – B6.

Určitě na ně mrkněte, mají fakt supercute designy. Tento diář vám vyhovovat, pokud  hledáte levnější alternativu k filofaxu nebo se vám nechce tento typ diáře objednávat z aliexpresu. Cena verze A6 se pohybuje okolo 300 Kč.

diář do kabelky

DIÁŘ TO-DO DENNÍ

Znáte takové to, když nic nepotřebujete a stejně do toho Pepca “vlezete”.

Co kdyby náhodou. A přesně tak vznikla tato kategorie.

…vlastně úplně náhodou :-).

Jestli sháníte denní diář a máte poblíž Pepco, určitě tam nakoukněte (btw. teď mají i krásné vánoční dekorace – čti prosincové lapače prachu) . S denními diáři je to u nás docela těžké. Nejčastěji seženete nudný, jednobarevný diář s typicky vyraženým rokem. Tento z Pepca je jeho parádní, zábavnější alternativou. Designy opět moc hezké a cenově topka – 49 Kč.

diář

DIÁŘ KREATIVNÍ

V této kategorii jsem pro letošek vybrala svoji stálici. Diář classic od Happy planneru. Po tom, co jsem vyzkoušela různé typy diářů od Albi přes Filofax až po Doller, se k němu opakovaně vracím. Vždycky mě holt utáhnou na ty jejich super-truper-cute designy. Jsem hračička.

diář kreativní

Vyhovuje mi horizontální rozvržení, měsíční přehled a kroužkový systém.

Holt stará láska nerezaví.

Jen ta cena no – cca 700 Kč. Pokud máte cestu do USA, doporučuju nakoupit do zásoby – sežene je tady za třetinovou cenu (ach jó, take me back) :-).

kreativní diář

A co vy, máte už napříští rok vybráno? Jeden, dva nebo tři diáře? :-). Taky se vám stává, že v průběhu „diářové sezóny“ najdete několik úžasných diářů a pak se nemůžete rozhodnout, který budete používat? 

Vaše V.

Reklama
Veronika
Blogerka. Kávoholička. Cestovatelka. Diářová maniačka. Milovnice všeho krásného. Spolumajitelka zlobivého kocoura. Odbornice a věčná badatelka v oblasti potravin a výživy (nutrimagazin.cz). Tvrdohlavá býčice. Perfekcionistka. Jo a taky občas trochu stresařka a nervóza, co potřebuje mít všechno hned. Vysnila si, že bude žít život podle svých představ a strašně si přeje, aby jí to vyšlo. Věří, že pokud člověk opravdu chce něčeho dosáhnout, zaměří na to veškerou svou pozornost a je ochotný udělat krok do neznáma, MUSÍ to prostě vyjít. ... a proto sekla se všemi jistotami a maká na tom! Budete mi držet palce a sledovat můj příběh :-)?