Reklama

Prosincové diářování

Prosincové diářování

Já se na prosinec vždycky tak těším! Přijde mi, že všichni jsou na sebe s přicházejícími Vánocemi milejší, snaží najít v sobě pokoj, těší se na volno a čas strávený s nejbližšími. A taky to všudypřítomné příjemné napětí a těšení, co asi přinese Ježíšek/Santa :-).

Letos byl prosinec trošku náročnější (o tom někdy příště) a vánoční atmosféra ke mně dorazila doslova až na poslední chvíli. Stihla jsem upéct jen 3 druhy cukroví, stromek nazdobit až den před Vánoci a většina vánočních ozdob zůstala ležet v krabici.  Nějak nic nešlo podle plánu…

Nakonec jsme si to, i přes to vánoční zpoždění, skvěle užili :-).

Nejbližší rodina, pohádky, knížky, cukroví, dobré jídlo, volný čas, horký čaj a chlupatá deka :-). Prostě super Vánoce :-).

A Vánoce nakonec dorazily i do mého diáře :-).

diářování prosinec

Jednu věc ale na prosinci ráda nemám. Je to totiž poslední měsíc stávajícího diáře. Letos jsem sice vyzkoušela ještě Doller, ale nakonec jsem se opět vrátila k diáři mému srdci nejbližšímu – k Happy planneru 🙂 A vydrželi jsme spolu až do konce (roku 2018)!

Nesnáším loučení, ale přijít to muselo. Tolik jsme toho spolu prožili a naplánovali! :-). V hodně zkrácené zkratce – konec jedné kapitoly, svatba, začátek nové kapitoly…no, byl to celkem nabytý rok! 🙂

diářování prosinec

Takže zamáčknou slzu a vzhůru do dalšího roku. A do nového diáře! Nevím jak vy, ale já mám pro další rok rovnou tři!

Rok 2019 pro mě bude v mnoha ohledech výjimečný a úplně jiný než ty předchozí. Čeká mě hodně změn a já věřím, že budou pozitivní a nebudu litovat rozhodnutí z letošního roku, protože obzvlášť jedno výrazně ovlivní následující rok :-). O předsevzetích, plánech a mnohém dalším vám povím už brzo:-).

prosincové diářování

Co vy, máte už svůj diář pro další rok? A vytunili jste si ve vánočním módu poslední měsíc v tom stávajícím 🙂 ?

Přeju vám krásné vánoce, pohodu, klídek, hodně zkouknutých pohádek a na Silvestra to moc nepřežeňte :-).

Vaše V.

Reklama
Veronika
Blogerka. Kávoholička. Cestovatelka. Diářová maniačka. Milovnice všeho krásného. Spolumajitelka zlobivého kocoura. Odbornice a věčná badatelka v oblasti potravin a výživy (nutrimagazin.cz). Tvrdohlavá býčice. Perfekcionistka. Jo a taky občas trochu stresařka a nervóza, co potřebuje mít všechno hned. Vysnila si, že bude žít život podle svých představ a strašně si přeje, aby jí to vyšlo. Věří, že pokud člověk opravdu chce něčeho dosáhnout, zaměří na to veškerou svou pozornost a je ochotný udělat krok do neznáma, MUSÍ to prostě vyjít. ... a proto sekla se všemi jistotami a maká na tom! Budete mi držet palce a sledovat můj příběh :-)?