Reklama

Jeden speciální den

Jeden speciální den

Dlouhé měsíce, dny a hodiny příprav. Od podstatných věcí až po úplné detaily. Nervy, stres, radost, očekávání, štěstí a dojetí. Všechno tak nějak dohromady. A různě napřeskáčku. V jeden den. V jeden speciální den

Ten SVATEBNÍ.

svatba

Tolik si přejete, aby bylo všechno ideální.

Aby všechno klaplo. Budík vás dokázal vzbudit poté, co jste téměř nezamhouřila oči (ideálně ve správný čas), vlasy při tvorbě účesu spolupracovaly (good hair day), podařilo se vám nevypíchnout si oko při líčení.

Všichni byli tam kde mají být, věděli všechno, co potřebují vědět. Vše šlo plánu. Mělo to TU správnou atmošku a všichni se skvěle bavili.

Prostě aby bylo všechno přesně tak, jak jsem si vysnila.

…a myslím, že se to povedlo :-).

svatba, svatební kytice

Zamilovat se znovu a navždy

Brali jsme se téměř po 12 letech vztahu. Po tak dlouhé době, že ostatní už přestane bavit se ptát, kdy že se to konečně vezmete :-). Po letech plných radosti, štěstí, hádek a usmiřování.  Byla jsem si jistá, že se známe tak dobře, že už mě nemůže ničím překvapit.

A překvapil.

V ten speciální, svatební den do svého muže znovu zamilovala. Tak silně jako na začátku. Je asi potřeba říct, že ON je přesně ten typ, kterému svatba nic moc neříká a asi by se bez ní i obešel. Tvrdil mi to do poslední chvíle. Dokonce ještě chvíli před tím, než mě v New Yorku, na naší vysněné dovolené, v posledním patře Rockeffelerova centra, požádal o ruku.  Ale o tom vám budu vyprávět zase někdy příště :-).

Člověk míní, život mění. Znáte to.

svatba, láska, pár

Trochu jiná…

Vždycky jsem snila o tom, že moje svatba bude trochu jiná. Co nejvíc jednoduchá, s věnečekem na hlavě, vílými šatami a v přírodě, kterou tolik miluju.

svatba, nevěsta, svatební věneček

Taky jsem věděla, že chci mít všechno ve vlastních rukou. Zařizovali jsme si všechno od pozvánek s vlastní grafikou až po veškerou výzdobu, dort podle našich představ, cedule, nápisy, květinovou výzdobu, slavobránu…

Spolu s maminkou jsme zavařovaly marmelády a po večerech lepily vytvořené nálepky. V den D jsem se sama jsem se líčila a česala…

Zpětně přiznávám, že z tohoto důvodu mě asi přípravy stály o trošku víc sil a času než jsem předpokládala. Ale zase jsem věděla, že pokud se něco pokazí, můžu si za to jenom já sama :-).

A nelituju.

svatba, výzdoba

svatba, svatební dort

To nám pršelo štěstí

Všechno dobře dopadlo. Ale určitě ne ideálně, jak už to tak v životě bývá :-).

Počasí bylo úplně jedno, že nás čeká nejkrásnější den v životě. Po dvou měsících, kdy malovalo každý den do těch nejkrásnějších letních barev se rozhodlo, že si postaví hlavu.

Pršelo od rána.

Do poslední chvíle jsem nevěděla, jestli bude obřad venku nebo vevnitř (což jsem nejvíc nechtěla). Na místě jsme bylo dohodnuto, že se rozhodne ráno podle počasí. Když ráno asi na půl hodiny přestalo pršet, můj úžasný manžel na místě, všechny i přes mírné protesty ukecal, že to určitě vydrží :-).  A že svatba bude venku (děkuji Ti).

A světe div se, vydrželo!

A žili štastně až na věky?

Možná budou. Kdoví…:-)?

Každopádně svatba je fakt krásná věc. Pokud vás čeká, snažte si ji užít naplno! Neřešte špatné počasí, skvrny na bílých šatech nebo to, že jste zapomněla hodit kytku. Maličkosti. Protančete boty, pobrečte si a smějte se na celé kolo.

Je to totiž speciální den. Nejintenzivnější a nejkrásnější v životě :-). A je jen váš.

svatba, nevěsta, ženich

Pokud vás taky čeká svatba a zajímaly by vás třeba nějaké tipy na výzdobu či jiné věci okolo podrobněji, určitě mi dejte vědět do komentářů :-).

P.S. Pokud se tento osobnější článek dostane i k rodině či kamarádům, chceme vám všem ještě jednou moc poděkovat. Jsme vděční za to, že vás máme :-).

Za krásné fotečky děkujeme nejúžasnější fotografce Anetce Ročkové.

Reklama
Veronika
Blogerka. Kávoholička. Cestovatelka. Diářová maniačka. Milovnice všeho krásného. Spolumajitelka zlobivého kocoura. Odbornice a věčná badatelka v oblasti potravin a výživy (nutrimagazin.cz). Tvrdohlavá býčice. Perfekcionistka. Jo a taky občas trochu stresařka a nervóza, co potřebuje mít všechno hned. Vysnila si, že bude žít život podle svých představ a strašně si přeje, aby jí to vyšlo. Věří, že pokud člověk opravdu chce něčeho dosáhnout, zaměří na to veškerou svou pozornost a je ochotný udělat krok do neznáma, MUSÍ to prostě vyjít. ... a proto sekla se všemi jistotami a maká na tom! Budete mi držet palce a sledovat můj příběh :-)?