Reklama

Diářování III.

Diářování III.

Březen je tu (poslední den se taky počítá)!

…a s ním pravidelná dávka diářování :-).

Tento měsíc to bylo teda o fous, ale důležité je, že stíháme! A plníme normy! 😀

Už cítíte jaro ve vzduchu? Ta neindetifikovatelná a přesto tak specifická, nezaměnitelná vůně. Vůně s příslibem naděje ve slunečné dny, vůně co pohladí duši a probouzí z všudypřítomného  zimního spánku. Určitě víte co myslím.

Jak tu vůně jenom nazvat? Dáváte jí nějaké jména? A lze to vůbec?

Můj diář už si v jaru už každopádně jede naplno :-).  Posuďte sami.

 

Tento měsíc je ve znamení mého návratu ke kreativnímu tvoření. Za což jsem strašně ráda, protože mi v minulosti tolik pomáhalo a naplňovalo. Jenže znáte to, člověk přes všechny starosti a povinnosti snadno zapomene a upozadí věci co těší a hojí jeho duši. Jsem ráda, že jsem si ho dokázala opět vrátila do života. Mám v plánu se mu v určitých směrech věnovat naplno :-).

Aktuálně bych se ráda věnovala krasopísmu, či chcete-li, určité formě kaligrafie. Posunout zdobení a plánování zase na vyšší level. Zatím je to v mém podání spíše tak trochu „prasopísmo“, ovšem já to nevzdám! BÝCI to přece nemají v povaze, naopak jít proti zdi, to je moje :-). Mimochodem mám tu nějaké stejně smýšlející BÝČICE či BÝKY? :-).

Co se týká měsíčního přehledu, v březnu jsem žila hlavně víkendy. Jak můžete vidět, docela jsme si v březnu po té naší krásné zemičce pocestovali :-).

A máme tu vááážně nádherně!

K nakouknutí mám pro Vás tentokrát týdenní přehled, v rámci kterého se nám podařilo zajet na víkend do Telče. Do této renesanční perly česka jsme se chystali už několik let.

A je skvostný.

Pokud jste jej zatím nezažili na vlastní kůži, určitě doporučuju se tady zastavit.

Na takový ten pohodový víkend, kdy nutně potřebujte vypnout, nijak extra se nepřemáhat, užívat si péči, hotelové snídaně a ODPOČÍVAT.

Ideál.

Zaujal nás tak, že ani diář samozřejmě nezůstal ušetřen :-).

Takový byl můj březen v diáři. A už se nemůžu dočkat dubna. To už nám to jaro propukne snad opravdu naplno :-). A co vy, jaký jste měli březen, případně co plánujete na duben? Můj tip pro Vás je určitě výlet do Telče :-).

Přeji Vám krásné jarní dny.

Vaše V.

Reklama
Veronika
Miluje život a snaží se ho žít naplno. Je nadšenou objevovatelkou funkčních strategií osobního rozvoje, odbornicí a věčnou badatelkou v oblasti zdravého životního stylu a především ženou a partnerkou. O své poznatky se se svými čtenáři dělí prostřednictvím své tvorby na blozích nutrimagazin.cz a mojenoveja.cz a momentálně připravuje svůj první e-book, kde se s Vámi podělí o efektivní nástroje pro budování nového, krásnějšího JÁ. Inspiruje lidi, jak prostřednictvím nastavením mysli dosahovat svých cílů. Jejím heslem je “Krása uvnitř i navenek”, která jako jediná zaručeně může vést k opravdové vnitřní spokojenosti.