Reklama

Vánoce jsou tady!

Vánoce jsou tady!

Ano, zase. Taky si říkáte, jak je to možné? Kam ten čas jenom mizí?

Zima, první sluníčko, čas dovolené, babí léto a s nim pak nenápadně se vkrádající výzdoba – tu baňky, tu zas Santa, až jsou zase všude okolo 🙂

A najednou zase stojíte u trouby, pečete cukroví (letos o 2 druhy více než loni), zdobíte stromek (který je letos zase nejhezčí, jaký jste kdy měli) a opět nemáte včas nakoupené dárky (nebo to letos vyšlo?).

Každý rok víceméně stejné, ale vždycky tak kouzelné.

Vánoce.

Čas, kdy se v každém z nás probouzí k životu duše dítěte. Ta, která věří v zázraky, miluje hřejivý pocit z možnosti darovat  a s nadšením v očích přijímá. Upřímně obdivuje nevinnost padajících vloček a zachumlaná v teploučké dece čelí statečně i sněhové bouři, kterou v tento krasný čas tolik miluje. Ale hlavně si užívá každou vteřinu, kdy je obklopena svými nejbližšími a věří, že ve vzpomínkách zůstane navždy.

Miluju Vánoce.

Je paradoxní, ze čim jsem starší, tím asi více. Akorát samozřejmě s jinými prioritami (štěně hold pod stromek prostě nedostanu) a snahou z této kouzelné atmosféry vytěžit co nejvíce pro své nejbližší i pro sebe 🙂

Vánoce jsou prostě fajn.

Protože řekněte, kdy jindy než na Vánoce Vám bude tolerováno mít třpytivý celý byt a v obýváku 70-ti centimetrového soba? 

Posuďte sami 🙂

V.

Reklama
Veronika
Miluje život a snaží se ho žít naplno. Je nadšenou objevovatelkou funkčních strategií osobního rozvoje, odbornicí a věčnou badatelkou v oblasti zdravého životního stylu a především ženou a partnerkou. O své poznatky se se svými čtenáři dělí prostřednictvím své tvorby na blozích nutrimagazin.cz a mojenoveja.cz a momentálně připravuje svůj první e-book, kde se s Vámi podělí o efektivní nástroje pro budování nového, krásnějšího JÁ. Inspiruje lidi, jak prostřednictvím nastavením mysli dosahovat svých cílů. Jejím heslem je “Krása uvnitř i navenek”, která jako jediná zaručeně může vést k opravdové vnitřní spokojenosti.