Reklama

Proměny a nové začátky

Proměny a nové začátky

Taky jste se jednoho dne vzbudili  s několika kily navíc a skříní plnou záhadně zmenšeného oblečení? Mně se to stalo nedávno.

Po prokletí sebe sama za flákání cvičení a zdravého stravování jsem se rozhodla, že ušetřím svou peněženku a nové, „padnoucí“ oblečení si zkrátka kupovat nebudu! Naopak, ujistila jsem se, že se musím  „vzmužit“ (nevím proč se to slovo používá, když chlapi jsou ve většině případů mnohem větší padavky než my ženy, ale budiž…), posbírat veškerou motivaci a odvahu a pustit se do své proměny naplno!

A tentokrát ( a jednou provždy) i po stránce motivace a psychiky, protože všechno spolu úzce souvisí!

Proto se na zde budeme společně zabývat všemi tématy souvisejícími s realizací získání mého (a budete- li chtít i Vašeho) nového JÁ.

Začátkem každého měsíce se můžete těšit na “Výzvu měsíce” (plán cvičení na uvedený měsíc), na konci měsíce bude následovat “Zhodnocení  měsíce”, kde si probereme všechny úspěchy, neúspěchy, pokroky, pocity a dojmy.  Každý pátek se můžete těšit na pravidelnou rubriku “Co jsem dnes jedla”, kde najdete fotky a stručný popis toho, co během dne jím. V sobotu se můžete těšit na tzv. “Volnočasovku” která bude zahrnovat články týkající se motivace, zájmů, cestování, četby, zkrášlování a dalších „duchapovznášejících“ témat, které se ziskem nového JÁ přímo souvisí a jsou stejně důležité jako dodržování nastaveného režimu pro fyzickou část proměny. A samozřejmě také na nějaké “bonusovky” :-).

Začínáme 1. 1. 2018 (zcela nečekaně)! 🙂

Pokud by Vás moje tvorba zaujala a chtěli byste se dozvědět ještě více o výživě a zajímavostech a faktech o potravinách, budu ráda když navštívíte také můj další web:  www.vyzivaapotraviny.cz

V.

Reklama
Veronika
Blogerka. Kávoholička. Cestovatelka. Diářová maniačka. Milovnice všeho krásného. Spolumajitelka zlobivého kocoura. Odbornice a věčná badatelka v oblasti potravin a výživy (nutrimagazin.cz). Tvrdohlavá býčice. Perfekcionistka. Jo a taky občas trochu stresařka a nervóza, co potřebuje mít všechno hned. Vysnila si, že bude žít život podle svých představ a strašně si přeje, aby jí to vyšlo. Věří, že pokud člověk opravdu chce něčeho dosáhnout, zaměří na to veškerou svou pozornost a je ochotný udělat krok do neznáma, MUSÍ to prostě vyjít. ... a proto sekla se všemi jistotami a maká na tom! Budete mi držet palce a sledovat můj příběh :-)?