Reklama

Proměny a nové začátky

Proměny a nové začátky

Taky jste se jednoho dne vzbudili  s několika kily navíc a skříní plnou záhadně zmenšeného oblečení? Mně se to stalo nedávno.

Po prokletí sebe sama za flákání cvičení a zdravého stravování jsem se rozhodla, že ušetřím svou peněženku a nové, „padnoucí“ oblečení si zkrátka kupovat nebudu! Naopak, ujistila jsem se, že se musím  „vzmužit“ (nevím proč se to slovo používá, když chlapi jsou ve většině případů mnohem větší padavky než my ženy, ale budiž…), posbírat veškerou motivaci a odvahu a pustit se do své proměny naplno!

A tentokrát ( a jednou provždy) i po stránce motivace a psychiky, protože všechno spolu úzce souvisí!

Proto se na zde budeme společně zabývat všemi tématy souvisejícími s realizací získání mého (a budete- li chtít i Vašeho) nového JÁ.

Začátkem každého měsíce se můžete těšit na “Výzvu měsíce” (plán cvičení na uvedený měsíc), na konci měsíce bude následovat “Zhodnocení  měsíce”, kde si probereme všechny úspěchy, neúspěchy, pokroky, pocity a dojmy.  Každý pátek se můžete těšit na pravidelnou rubriku “Co jsem dnes jedla”, kde najdete fotky a stručný popis toho, co během dne jím. V sobotu se můžete těšit na tzv. “Volnočasovku” která bude zahrnovat články týkající se motivace, zájmů, cestování, četby, zkrášlování a dalších „duchapovznášejících“ témat, které se ziskem nového JÁ přímo souvisí a jsou stejně důležité jako dodržování nastaveného režimu pro fyzickou část proměny. A samozřejmě také na nějaké “bonusovky” :-).

Začínáme 1. 1. 2018 (zcela nečekaně)! 🙂

Pokud by Vás moje tvorba zaujala a chtěli byste se dozvědět ještě více o výživě a zajímavostech a faktech o potravinách, budu ráda když navštívíte také můj další web:  www.vyzivaapotraviny.cz

V.

Reklama
Veronika
Miluje život a snaží se ho žít naplno. Je nadšenou objevovatelkou funkčních strategií osobního rozvoje, odbornicí a věčnou badatelkou v oblasti zdravého životního stylu a především ženou a partnerkou. O své poznatky se se svými čtenáři dělí prostřednictvím své tvorby na blozích nutrimagazin.cz a mojenoveja.cz a momentálně připravuje svůj první e-book, kde se s Vámi podělí o efektivní nástroje pro budování nového, krásnějšího JÁ. Inspiruje lidi, jak prostřednictvím nastavením mysli dosahovat svých cílů. Jejím heslem je “Krása uvnitř i navenek”, která jako jediná zaručeně může vést k opravdové vnitřní spokojenosti.